dekorasyon Teknik Tesisat

Teknik Tesisat Hizmetleri için doğru adrestesiniz.


Elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı veya havalandırma sistemleri konularında doğru çözüm alabileceğiniz bir firmaya mı ihtiyacınız var?

Tesisat hizmetleri belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz ancak en zor çözüm bulduğumuz hizmetlerden biridir. Doğru firma ve doğru ekip tarafından sunulmayan tesisat hizmetleri kısa ve uzun vadede farklı sorunlara neden olabilmektedir.

A-Decor size yıllardır aradığınız güvenilir tesisat hizmetlerini profesyonel ekibi ile şirket güvencesinde sunmaktadır. Alanında uzman yönetici kadromuz ve ustalarımız projeye uygunluk ve titizlik konusunda taviz vermeden çalışarak tesisat hizmetleri konusunda kalıcı çözmler sunmaktadır.

Arıza dışında genellikle tadilat ve dekorasyon hizmetleri ile eş zamanlı ihtiyaç duyulan elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisat ve havalandırma sistemleri hizmetleri firmamız bünyesinde sağlanmaktadır..

A-Decor güvencesi ile A'dan Z'ye tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz ile birlikte tesisat çözümleri için de tek adreste hizmet alıyor olmanız size maddi ve manevi olarak avantaj sağlayacaktır.

Elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı veya havalandırma sistemleri çözümleri için profesyonel ekibimizden şirket güvencesinde doğru hizmetleri alabilirsiniz.


1. bize yazın

info@adecor.com.tr
siparis@adecor.com.tr

2. bizi arayın

+90 212 881 20 83
+90 212 603 60 15

3. misafirimiz olun

birlik sanayi sitesi 3. cad. No:115
beylikdüzü, istanbul
There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!